מועדון לקוחות למעדניות וסופרים

מועדון לקוחות לחנויות וסופרים

מעדניות וסופרים הם ללא ספק המקומות עליהם אף אדם בוגר אינו יכול לפסוח, בין אם הוא רוצה ובין אם פחות. מדובר במוצרי הצריכה שלנו וברכישה עבור הדברים העקרוניים והבסיסיים ביותר עבורינו, ביניהם כמובן מוצרי המזון שלנו.

 

כשזה מגיע לסופרים ומעדניות, לרוב יהיו לא מעט מתחרים מסביבנו, מאחר והם נמצאים בכל עיר, בכל שכונה, ובמקרים רבים, המתחרים יהיו ממש שכנים קרובים שלנו.

 

אחת הדרכים המרכזיות לגרום ללקוחות הפוטנציאליים לבחור דווקא בסופר או במעדנייה שלכם, תהיה תלויה במועדון הלקוחות שלכם ובהטבות שתציעו עבור לקוחותיכם.
נדיר כמעט היום להיתקל ברשת או חנות צריכה שאין בה מועדון לקוחות, זאת מאחר ומדובר בדרך המרכזית לשמר לקוחות קיימים ולהזרים חדשים.

 

במה מתבטא מועדון לקוחות לחנויות וסופרים?

מועדון לקוחות לחנויות וסופרים יבוא לידי ביטוי בכך שיאפשר ללקוחות ליהנות ממבצעים ייחודיים בין אם במחיר, בין אם בקבלת מוצר חינם בקנייה של מספר מוצרים, בין אם בהטבה מיוחדת המותנית בקניה העולה על סכום מסוים ועוד.

 

עד היום לא התפניתם להקים מועדון לקוחות? משהו מעכב אתכם בתהליך ההתקדמות של העסק שלכם?
הכירו את סימפלי קלאב – החברה אשר פיתחה עבורכם שיטה ייחודית להקמת מערך מועדוני לקוחות למעדניות וסופרים, כך שתוכלו לנהל בקלות, ביעילות וברווחיות את מועדון הלקוחות שלכם.

 

מעבר לעובדה שתאפשרו ללקוחותיכם ליהנות, להגדיל את סל הרכישה אצלכם ולחזור שוב – גם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות שבדבר, ובתנאים שהכי נוחים לכם.

התהליך מול חברת סימפלי קלאב כולל שיחת אפיון מקיפה והיכרות עם העסק שלכם, לאחר מכן הקמה והכנה של כל חומרי המועדון, נמשיך להשקה של מועדון הלקוחות ולהדרכה של העובדים על ההתנהלות הפשוטה ועד תפעול שוטף ונוח של מערך מועדון הלקוחות והנאה מצמיחה משמעותית של המעדנייה או הסופר.

נשמע לכם כמו משהו שאתם צריכים? ברור שכן…
התקשרו אלינו ותיהנו מפגישת ייעוץ חינם – 03-9192513

רוצים לדעת כמה תרוויחו עם מועדון לקוחות בעסק?

זה הזמן לבדוק עם מחשבון הריווחיות של סימפלי קלאב!

/ 5.