מועדון לקוחות לחנויות אופנה

מועדון לקוחות לחנויות אופנה

למה צריך מועדון לקוחות לרשתות?

בעבר לקוח שנכנס לחנות אופנה, קנה פריט או שניים ובזה הסתיים הקשר שלנו איתו. יתכן שהלקוח חזר לבקר באותה החנות או בסניף אחר של אותה הרשת אך למחלקת השיווק של הרשת לא הייתה שום דרך לדעת זאת, קשה להאמין אבל פעם כך זה היה.

 

כיום, צורת עבודה זו נעלמה מן העולם וכל רשתות האופנה מבינות שהקשר עם הלקוחות וניתוח הרגלי הקנייה שלהם הם כלים מאוד חשובים המסייעים להגדלת המכירות וזוהי הסיבה שהן מתעניינות במועדוני לקוחות.

 

שימור לקוחות הינו המפתח בעולם המכירות, יהיה זה מגוחך להשקיע סכומי עתק בפרסום ובמקביל לוותר על שימור הלקוחות שנעשה בעלויות נמוכות יחסית. מועדון לקוחות הוא הכלי שלכם לשימור הלקוחות.

 

איך מועדון לקוחות מסייע לרשתות אופנה?

מועדון לקוחות מסייע לרשתות אופנה בכמה דרכים:

  • נאמנות הלקוח – בעזרת מועדון לקוחות תוכלו להגדיל את נאמנות הלקוח לרשת האופנה שלכם. בעזרת החברות במועדון הלקוחות וכרטיס המועדון המגנטי תוכלו להעניק ללקוח הטבות שונות אשר ידרבנו אותו לקנייה חוזרת. למשל הטבה של 10% הנחה לקנייה הבאה בכל אחד מסניפי הרשת ומוגבלת בתאריך מסוים. הטבה מסוג זה תגדיל את הסיכויים שהלקוח יגיע שוב לחנות ויבצע רכישה נוספת. קונספט זה נפוץ מאוד במועדוני לקוחות רבים של רשתות אופנה.

  • שמירה על קשר עם הלקוח – בזכות מועדון הלקוחות תוכלו לנהל מאגר נתונים בו נמצאים כל פרטי הלקוחות. בזכות מאגר זה תוכל ליזום פנייה אל הלקוחות לשליחת חומר פרסומי והטבות. זוהי אינה סתם רשימה של אנשים – זוהי רשימה של אנשים שאתם יודעים בוודאות שחיש להם עניין במוצרים שלכם, אחרת לא היו מצטרפים למועדון הלקוחות שלכם.

  • ניתוח הרגלי הקנייה של הלקוחות – בעזרת כרטיס מועדון לקוחות תוכלו ללמוד על הרגלי הקנייה של הלקוחות שלכם. מידע זה יסייע לכם רבות בקבלת החלטות עסקיות והחלטות שיווקיות. כל מומחה שיווק מודע לכך שמידע מסוג זה הוא מידע קריטי ביותר.

לניהול מועדוני לקוחות ישנם יתרונות רבים המתורגמים בסופו של דבר להגדלת המכירות והרווחיות של העסק, במקרה זה רשת האופנה. ניהול מועדון לקוחות מתאים לרשתות אופנה גדולות וקטנות כאחד. ניהול מועדון לקוחות מתקדם מסייע לכם להיכנס לליגה של הגדולים בתחום ומסייע רבות בצמיחת העסק.

 

מועדוני לקוחות הם הדבר בכל רשת אופנה ולא רק רשתות אופנה, כפי שתוכלו לראות בין לקוחותינו ישנם מוסכים, חנויות צעצועים ועוד.

 

התקשרו אלינו עכשיו על מנת לשמוע ולדעת עוד איך השירותים שלנו יכולים לעזור לעסק שלכם – 03-9192513

רוצים לדעת כמה תרוויחו עם מועדון לקוחות בעסק?

זה הזמן לבדוק עם מחשבון הריווחיות של סימפלי קלאב!

/ 5.