מועדון לקוחות לאטליזים ולקצביות

מועדון לקוחות לאטליזים וקצביות משמש כבר שנים כסטנדרט בסיסי להצלחתם השיווקית של קצביות ואטליזים.  מועדוני לקוחות מאפשרים ללקוחות העסק שלכם ליהנות ממבצעים, עדכונים והטבות, ולכם, בעלי העסקים להרוויח לקוחות מרוצים לטווח הארוך, ובכך להגדיל רווחים.

בעבר היה מקובל לחשוב שרק רשתות אופנה ומזון יהיו אלו אשר מאפשרים להנות מחברות במועדוני הלקוחות, אך תופתעו אולי לשמוע שבשנים האחרונות, כרטיס מועדון מככב בפורמטים שונים ומגוונים של עסקים, ביניהם מועדון לקוחות לאטליזים וקצביות. 

 

מועדון לקוחות לאטליזים וקצביות – הדרך האולטימטיבית לגרום ללקוחות לחזור אליכם.

מועדון לקוחות הוא כלי שיווקי פרסומי ותיק ויעיל, שמוכיח את עצמו כבר שנים בתור כלי מעקב אחר דפוסי הצריכה של הלקוחות שלכם, ועם האופציה להשאיר את החותם שלכם עליהם במהלך כל ימות השנה ולא רק מתי שהם נזכרים בכם. 

מועדון לקוחות לאטליזים וקצביות יכול להיות גמיש במיוחד ולהתאים את עצמו מעת לעת, בהתאם לצרכים וליכולות שלכם. כמו כן, ניתן גם לאפשר מבצעים קבועים שיכולים לחול אחת לשבוע / לחודש / לעונה.

מועדון לקוחות לאטליז יכול להיות אפקטיבי במיוחד מאחר ויאפשר לכם הזדמנות למכור את הבשרים או המוצרים שחשוב לכם ביותר למכור, את אלו שאתם מרגישים שפחות "מיוחצנים" וזקוקים לזרקור בשביל שהלקוחות יכירו בהם או כדי לקדם מוצרים שאתם רוצים למכור מהם הרבה.

איך מושכים לקוחות חדשים באמצעות מועדון לקוחות לקצביה או לאטליז?

אפליקציית מועדון לקוחות היא אחד הכלים החדשניים והמובילים ביותר למשיכת לקוחות חדשים ולשימור לקוחות קיימים (לא פחות חשוב). ניהול לקוחות אפקטיבי נמדד ביכולת של המערכת להכיר את הלקוח ולהציע לו את מה שהוא צריך בזמן אמת, ניהול לקוחות חכם יאפשר לכם לעשות את זה ולהרוויח מכך בגדול.

בשונה ממה שבעלי עסקים מסוימים חושבים, מועדון לקוחות הוא לא רק כלי לתת ללקוחות שלכם מבצעים והנחות, אלא מאפשר לכם מתנה גדולה ושוות ערך – מידע אודות הלקוחות שלכם. ככל שתכירו יותר את לקוחותיכם, מרגע קליטתם ועד הפיכתם ללקוחות קבועים, מועדון הלקוחות שלכם יעמיק ביניכם את הקשר והם ירגישו ברי מזל ומורווחים כל הזמן מולכם, וזה בעוד שאתם כמובן נהנים מהגדלת מכירות הודות למועדון הלקוחות שלכם.

השיטה הייחודית של Simply Club לניהול מועדון לקוחות לקצביות

Simply Club מאפשרת עבורכם, בעלי הקצביות והאטליזים, ליהנות מכל הכלים והשירותים הנדרשים לשם הקמת ניהול מועדון לקוחות רווחי, יעיל וקל לתפעול. 

השירות שלנו כולל מעטפת 360 לטובת ניהול מועדון לקוחות מנצח, אשר יאפשר לכם לשפר את הביצועים בחנויות, אטליזים או הקצביות שלכם בזמן אמת. מועדון הלקוחות של Simply Club מאפשר לכם לבצע דיוורים בסמס ובמייל, ללקוחות המועדון או לכל קהל יעד רלוונטי אחר ובאמצעות אפליקציית ניהול מועדון הלקוחות שלכם ותוכלו להנות משליטה מלאה על כל פעילות המועדון, כשכל זה מתבצע מכל מקום בעולם ובאמצעות הטלפון הנייד. 

 

מהו תהליך הבניה משלב ההיכרות ועד ליצירת חבר מועדון ללקוחות שלכם?

כאשר עסק חדש מצטרף אלינו, הצוות של Simply Club יתחיל בתהליך אפיון מקיף: ראשית נבחן את האופי והצרכים של העסק שעומד מולינו, לאחר מכן נאפיין את התהליכים העסקיים והשיווקיים הכוללים, בין היתר, נבנה תכנית לשימור הלקוחות באמצעות הטבות, מבצעים, תכניות נאמנות וכלים נוספים.

בהמשך, לאחר הקמת מועדון הלקוחות, יכולים בעלי הקצביות או האטליזים לנווט את דרכם במערכת בקלות באופן עצמאי, להקים מבצעים, קופונים, לנסח הודעות SMS שיווקית ולתזמן את שליחתן, להציב יעדים ומדדים להצלחה ולעקוב אחר התוצאות.

Simply Club השקיעה בפיתוח תשתית שירות עצמי, המאפשרת עבודה עצמאית בקלות באמצעות ממשק נגיש ובעברית.

לפגישת ייעוץ חינם השאר פרטים או חייג03-9192513

רוצים לדעת כמה תרוויחו עם מועדון לקוחות בעסק?

זה הזמן לבדוק עם מחשבון הריווחיות של סימפלי קלאב!

/ 5.