כרטיסי מועדון

כרטיס מועדון נחשב לאחד הכלים הפופולריים לרישום לקוחות חדשים המעוניינים להצטרף למועדון הלקוחות של העסק או המותג והוא מאפשר זיהוי מהיר במעמד הרכישה, קבלת הטבות, מתנות ומבצעים ועוד.

כחלק ממעטפת השירות של חברת סימפלי קלאב אנו לוקחים על עצמנו להיות אחראים באופן מלא על כל מה שקשור למועדון הלקוחות שלכם. חלק בלתי נפרד ממועדון לקוחות הוא ללא ספק – הפקת כרטיסי מועדון.

כשאנו חושבים על כרטיסי מועדון, אנו מתכוונים לכרטיס הפיזי הייחודי שלכם, זה אשר תגישו ללקוחותיכם במעמד הצטרפותם. כרטיס מועדון נחשב לכלי שיווקי נהדר עבור כל עסק המעוניין למשוך אליו לקוחות חדשים ולהגדיל את מספר החברים בקרב המועדון.

כרטיס חבר מועדון צריך לשדר יוקרה מתוקף הסטטוס של שייכות למועדון, תוך שמירה על כללי המיתוג של העסק. לכן חשוב שיהיה מיוחד ויצליח להעביר את המסר הנכון.

כרטיס מועדון לקוחות ייחודי לכל עסק

אנו פועלים בצורה מקיפה ויסודית על מנת לחסוך מכם עבודה מיותרת ומטרטרת מול בתי דפוס, מעצבים והפקה של הכרטיסים, כאשר אנו מבצעים הפקות כרטיסי מועדון באופן שוטף וקבוע, תוך דגש על עיצובים מרהיבים וייחודיים שיהפכו את כרטיסי המועדון שלכם לסופר מרשימים.

בנוסף, הכרטיסים בעלי פס מגנטי והם מקודדים לעבודה על קופת העסק.

חשוב לציין כי אנו מקפידים על מתן מחירים הוגנים במיוחד בתהליך זה, זאת מאחר ואנו עובדים עם כמויות רבות של כרטיסי מועדון מידי חודש ורוצים לאפשר לכם, בתור לקוחותינו, להנות ממחירים אטרקטיביים ונוחים.

כשזה מגיע למיתוג העסק שלכם, חשוב שתיתנו לבעלי ניסיון לעצב, למתג ולהפיק את הכרטיסים המקצועיים ביותר שילוו אתכם לטווח הארוך בצורה המחמיאה והטובה ביותר.

רוצים להפיק כרטיס מועדון עבור העסק? אז למה אתם מחכים?

התקשרו עכשיו ונתחיל לעבוד – 03-9192513

 

שאלות ותשובות

מי צריך כרטיס מועדון?

כרטיס מועדון נחשב לאחד הכלים הפופולריים לרישום לקוחות חדשים המעוניינים להצטרף למועדון הלקוחות. למידע נוסף, היכנסו לאתר!

איך לעצב כרטיס מועדון?

כחלק ממעטפת השירות של חברת סימפלי קלאב אנו לוקחים על עצמנו להפיק את כל מה שקשור למועדון הלקוחות שלכם. לפיכך הפקת כרטיסי מועדון, עיצובם והדפסתם נעשים כולם דרכנו. לכל הפרטים, הקליקו!

כמה עולה כרטיס מועדון?

חשוב לציין כי אנו מקפידים על מתן מחירים הוגנים במיוחד בתהליך זה, זאת מאחר ואנו עובדים עם כמויות רבות של כרטיסי מועדון מידי חודש ורוצים לאפשר לכם, בתור לקוחותינו, להנות ממחירים אטרקטיביים ונוחים. לקבלת הצעה משתלמת, השאירו פרטים באתר!

האם כרטיס המועדון עובר בקופה שלי?

כרטיסי המועדון שאנו מדפיסים הינם בעלי פס מגנטי ומקודדים לעבודה על קופת העסק. הפרטים מלאים נמצאים באתר, היכנסו!

הפקת כרטיסי מועדון - כרטיס מועדון לקוחות יוקרתי

חייגו 03-9192513 או מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

/ 5.