טופס הצטרפות למועדון לקוחות דיגיטלי

טפסי הצטרפות דיגיטליים עם חתימה מבית סימפלי קלאב

טופס הצטרפות למועדון לקוחות

בשעה טובה, סיימתם את כל מערך ההקמה של מועדון הלקוחות שלכם, הפקתם כבר כרטיסי מועדון והכל מוכן לקליטת חברים חדשים. מה שנשאר עכשיו זה לייצר דרך חכמה ונוחה שתאפשר ללקוחות להצטרף בקלות ובכייף למועדון שלכם.

 

אז כנראה שהדבר הראשון שעולה לכם בראש כעת אלו אותן הגלויות הקלאסיות שאנחנו מכירים או זוכרים מהחנויות בקניונים, אלו שממלאים באופן ידני, כאלו שיכולים ללכת לאיבוד, להיקרע ולהתבלות.

 

למרבה השמחה, כיום אין יותר צורך או הכרח לעבוד בשיטה של פעם (או לפחות לא רק בשיטה הזאת), אלא בשיטה הדיגיטלית והמותאמת יותר לתקופתנו – טפסי הצטרפות דיגיטליים עם חתימה.

 

טופס הצטרפות למועדון לקוחות

טופס הצטרפות למועדון לקוחות הוא טופס המשמש לאיסוף פרטי ההתקשרות של לקוח המעוניין להצטרף למועדון לקוחות של חברה.

 

הטופס יוכל לאסוף מידע מהלקוח וכן יוכל לשלוח לו הודעות על מוצרים או הצעות חדשות.

עלינו לוודא שהטופס קל למילוי, מכיל את כל השדות הדרושים וידידותי למשתמש.

 

ישנן מספר אופציות באמצעותן אפשר לבצע הרשמה והצטרפות לחבר מועדון:

  • הרשמה באמצעות טאבלט המוצב בבית העסק – תוכלו להגיש או להציב ליד הקופה טאבלט מיוחד המיועד להרשמה של לקוחות בטופס הצטרפות מקוון שנכין עבורכם.

  • שליחת אסמס מהקופה לנייד – אחת השיטות הפופולריות והפשוטות ביותר כיום. תוכלו בלחיצת כפתור לשלוח אסמס אוטומטי ללקוח הפוטנציאלי, שבו יקבל לינק למילוי פרטים אישיים, וכך יוכל ברגע להפוך לחבר מועדון מן המניין.

  • שליחת מילת קוד באסמס להרשמה – שירות אשר מתאים במיוחד לסופרים ורשתות מזון. כאשר ישנם תורים ארוכים וזמן תגובה קצר מול הקופאית שעובדת, ישנה אפשרות להקליד מילת קוד המוגדרת מראש למספר העסק שנבחר, ואליו אוטומטית ישלח טופס הרשמה מקוון. מצב כזה מאפשר ללקוח להגיע לקופה כאשר הוא כבר הפך בין רגע להיות חבר מועדון!

אלו היו השיטות הפופולריות ביותר, אך חשוב לציין כי במהלך האיפיון והתכנון אנו מפעילים מערך שיקולים שבסופם נחליט מה תהיה שיטת ההצטרפות האופטימלית עבור סוג העסק שלכם.

צריכים עוד פרטים?
אל תהססו להתקשר אלינו – 03-9192513

/ 5.