אפיון וליווי בהקמת מועדון הלקוחות

תהליך אפיון וליווי בהקמת מועדון לקוחות​

מועדון לקוחות

הקמת מועדון לקוחות הוא תהליך מורכב אשר דורש מיומנות וניסיון בהתאמה מרבית לבעל העסק, לסוג לקוחותיו וליצירת תוכנית רווחיות כמובן.

הרבה בתי עסק נמנעו עד היום מהקמת מועדון לקוחות מכל מיני סיבות ושיקולים, ביניהם חששות מהפסדים, פחד משינויים או סתם דחיינות. לא משנה מה הסיבה שמנעה מכם עד היום להקים מועדון לקוחות, מעכשיו אין לכם יותר סיבות להתעכב. חשבנו על כל מה שצריך לקרות בשביל שתוכלו להיות בטוחים שמדובר בצעד הנכון ביותר עבור העסק שלכם.

אנחנו בסימפלי קלאב נלווה את העסק שלכם באופן יסודי ומקצועי, החל משלב ניתוח צרכי העסק ועד לתפקוד שוטף של מועדון לקוחות מצליח. תהליך העבודה שלנו בנוי ממספר שלבים:

אפיון ייחודי עבור העסק שלכם

נקיים שיחת אפיון יסודית ומקצועית בה נכיר את סוג העסק שלכם ואופיו. השאלות בתהליך האפיון למעשה יהוו בניית קווי מתאר עבור הקמת מועדון חברים שיתאים בדיוק לצרכים שלכם ובמטרה למקסום הרווחים שלכם. חלק מהדברים אותם נבחן בתהליך זה הם: בדיקת אחוזי הנאמנות אצלכם, בירור מוצרי הקנייה המרכזיים, היכרות עם הסניפים החזקים, הסניפים החלשים, הבנת קהל היעד שלכם ועוד.

בניית תכנית לשימור לקוחות

נבנה עבורכם מערך שלם לטובת שימור הלקוחות שלכם באמצעות הטבות, מבצעים, תוכניות נאמנות, ועוד כלים שמוכיחים את עצמם מידי יום בתור המשמרים החזקים ביותר עבור לקוחות.

בניית תשתית עבור מועדון לקוחות

נקים עבורכם את מערך המועדון ואת כל החומרים הכרוכים בדבר, ביניהם גרפיקה, הפקת כרטיס מועדון, גלויות, חיבור לקופות ועוד.

השקה

נציגינו יגיעו עד לבית העסק שלכם וידריכו את הגורמים הרלוונטיים אצלכם אודות שימוש ותפעול במערכות מועדון הלקוחות שלכם.

תמיכה שוטפת

ועכשיו כשהכל כבר עומד ומתפקד, אנו שומרים אתכם על קשר בכל מה שקשור למועדון הלקוחות שלכם, ביניהם: שמירה על קשר עם הלקוחות השוטפים, הגדלת כמות הלקוחות, הגדלת כמות הביקורים, הגדלת סל הקניות ועוד.

/ 5.