כך תקדמו את העסק ותחשפו אותו בפני לקוחות חדשים

ניהול מועדון לקוחות ושיווק באמצעות שוברי מתנה, יסייעו לכם לקדם את העסק שלכם ולהגדיל את הרווחים. כל הפרטים במאמר הבא

 

יותר ויותר חברות ועסקים מחליטים להקים מועדון לקוחות. אחת מהחברות הראשונות שהקימה מועדון לקוחות הייתה חברת התעופה ״אמריקן איירליינס״. החברה השיקה בשנת 1981 את המועדון שלה המאפשר לנוסעים המתמידים להמיר את המיילים שצברו בטיסות ולקבל בתמורתם כרטיסי טיסה והטבות שונות. כיום המועדון כולל יותר מ-67 מליון לקוחות. אם גם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם, אתם חייבים להקים מועדון לקוחות ולנהל אותו בחוכמה.

כיצד מועדון לקוחות יסייע לקידום העסק שלכם?

 

מועדון לקוחות מחזק את המותג שלכם ויוצר נאמנות בקרב הלקוחות לבית העסק שלכם. ניתן להעניק ללקוחות החברים במועדון מגוון הטבות בלעדיות ומוצרים ללא תשלום, וכך המועדון יעודד את הלקוחות הקיימים להמשיך ולרכוש את השירותים או המוצרים שלכם. לקריאת מאמר נוסף המסביר כיצד מועדון לקוחות מגדיל את הכנסות העסק. בנוסף לכך, במידה והמועדון אכן משתלם, במקביל לפעולת שימור לקוחות קיימים הוא גם ימשוך לקוחות חודשים שיצטרפו אליו וכך כמות הלקוחות שלכם תגדל.

 

בעת ההרשמה למועדון הלקוחות תוכלו לבקש את פרטי הקשר של הלקוח כמו טלפון ומייל, ולעדכן את הלקוחות במבצעים, מוצרים חדשים ובימי מכירות מיוחדים. יתרון נוסף של מועדון לקוחות הוא שמספק לכם מידע על הרגלי הקנייה של הלקוחות שלכם. כך תוכלו לקבל החלטות ניהוליות ושיווקיות בהתאם, כמו למשל לקדם מוצר מסוים שזוכה לפופולריות בקרב הקונים או להוריד מוצר אחר מהמדף.

 

עליכם להקדיש מחשבה רבה לאופן שבו מועדון הלקוחות ישרת את הלקוחות שלכם ולדאוג לכך שהוא יעניק ערך אמיתי עבורם.

דרך נוספת לשווק את העסק שלכם ולהשיג לקוחות חדשים היא באמצעות שוברי מתנה.

 

קידום העסק בעזרת שובר מתנה

כיצד שוברי מתנה יקדמו את העסק שלכם?

שוברי מתנה, הידועים גם בשם גיפט קארדים, הפכו בשנים האחרונות למתנות פופולריות במיוחד. לפי סקר שערכה חברת ״worldpay״, 74 אחוז מהצרכנים אמרו שהם מעדיפים לקבל גיפט קארד כמתנה לחג. במקום לשבור את הראש על מתנה שתתאים לבעל השמחה ושהוא עלול להתאכזב ממנה, אפשר פשוט לתת שובר מתנה בכל סכום. ישנם גיפט קארדים למסעדות, גיפט קארד לאתרי ספא, גיפט קארד לבתי מלון, גיפט קארד לחנויות אופנה, גיפט קארד לחנויות ספרים, גיפט קארד לחנויות כלי בית, גיפט קארד לאטרקציות, גיפט קארד למופעי תרבות ובידור, גיפט קארד ליולדת ועוד.

 

ניתן להעניק שוברי מתנה לגבר, לאישה, לחברים, לכבוד ימי הולדת וכמתנה לעובדים. כבעלי עסק, שוברי מתנה מהווים הזדמנות עבורכם לקדם את העסק שלכם. זאת באמצעות חשיפה של בית העסק שלכם ללקוחות חדשים שיקבלו את שוברי המתנה. במידה והעסק שלכם יועמד כאחת מאפשרויות המימוש של שובר המתנה, יותר ויותר לקוחות עשויים לממש את שובר המתנה בעסק שלכם. כך תגדל כמות הלקוחות שלכם ובהתאמה גם ההכנסות.

/ 5.