שימור לקוחות

שימור לקוחות

קצת על שימור לקוחות

משימת שימור הלקוחות הופכת קשה ומאתגרת הרבה יותר בעידן תחרותי ולכן אנו בחברת סימפלי קלאב בע"מ מציעים לכל עסק וחברה בכל גודל שירות כלכלי המאפשר שיפור ברווחיות תוך התמקדות בלקוחות הליבה שלך.

 

לאחר שנאפיין את אופי פעילותכם ואסטרטגיית החברה, נתאים לדרישות אלו מועדון לקוחות איכותי וייחודי אשר יאפשר פנייה ממוקדת לכל חלק מלקוחותכם. חשוב לזכור כי עלות גיוס לקוח חדש עולה פי 5 מעלות שימור לקוח קיים.

 

שימור לקוחות שומר על העסק שלכם

חברת סימפלי קלאב בע"מ מלווה מדי שנה עשרות ומאות בעלי עסקים, מתוך שאיפה לסייע להם ללטש את אופן הפנייה ללקוחות ולדייק את קהלי היעד שלהם בצורה חדה ככל הניתן. אנו משלבים ידע אקדמי ומקצועי בנושאי שיווק, צרכנות, פיתוח ועוד, יחד עם עבודת שטח מאומצת ושימוש באמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר, על-מנת לבנות עבורכם מערכי שימור לקוחות משוכללים.


שימור לקוחות הינו לב לבו של כל עסק, ללא קשר למחזור הרווחים שלו או גודלו הפיזי. המשאבים שיש להשקיע בנושא השימור הם גדולים משמעותית יחסית למשאבים שיש להשקיע בגיוס לקוחות חדשים ובעלי עסקים המשכילים להבין זאת ולהיעזר בשירות של סימפלי קלאב בע"מ, הם אלו שמצליחים לשמור על רווחיות לאורך זמן, לצד שביעות רצון מלאה של לקוחותיהם.

שימור לקוחות המתבצע באמצעות אסטרטגיה מפורטת ופילוח חד של קהלי היעד הרלוונטיים למסר, הוכח כמביא לתוצאות האידאליות ועל כך אנו שמים דגש בסימפלי קלאב. אנו נבנה עבורכם תכנית שימור לקוחות רב-שלבית, הכוללת הקמת מועדון לקוחות ושדרוג דרכי הפניה אל הלקוחות הקיימים, כולל בניית ותפעול פלטפורמות אוטומטיזציה ושימוש במקביל בכל אמצעי השיווק אונליין ואופליין. התהליך כולו מתבצע בהתאמה אישית למהות העסק שלכם.

 

 

תמיד תהיו צעד אחד לפני המתחרים

כיום, אין בשוק ענף שלא קיימת בו תחרותיות וזו מפרה את בעלי העסקים וגורמת להם לחפש פתרונות מורכבים למערך שימור הלקוחות שלהם. מעגל לקוחות יציב, שמערכת היחסים שלו עם המותג נשמרת לאורך זמן וכוללת דיאלוג צרכני וחוויות שירות ורכישה מעולות, הן המפתח להתבססות העסק כמוביל על מתחריו בצורה משמעותית. לכן, אם גם אתם שואפים למנף את עצמכם ואת המותג שלכם ולקיים מערכת יחסית ענפה עם קהל לקוחותיכם, פנו לסימפלי קלאב בע"מ ותוכלו להיות צעד אחד לפני כולם.

 

 

בססו את מאגר שימור הלקוחות שלכם כבר עכשיו, לפני שמישהו מהמתחרים שלכם יגיע אליהם קודם. את התוצאות תוכלו לחוות הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך, מה שהופך את ההשקעה בבניית מערך שימור הלקוחות של סימפלי קלאב, למשתלמת במיוחד.

 

מה אנחנו מציעים?

לחברתנו ניסיון עשיר בתכנון, הקמה וניהול של מועדוני לקוחות ואנו מציעים פתרון כולל המותאם למיתוג החברה, קהל היעד וכל דרישה טכנולוגית או שיווקית אפשרית.

לצפייה בשירותים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו – לחץ כאן.

 

/ 5.