סיפורי הצלחה

אלוף ספורט

שגיב נציה- מנהל הרשת

"הצוות של סימפלי קלאב מלווה אותנו מספר שנים. כבר בתחילת הדרך אפשר היה להבין שמדובר בצוות רציני שבא לעבוד ולתת הכל לטובת הצלחת התהליך. כיום, חלק נכבד מהכנסות הרשת מגיע מחברי המועדון שחוזרים לבצע קניות פעם אחר פעם".

בייבי רוק

קרן שמש- בעלים ומנכ"לית

"בזכות החיבור של מערכת ניהול המועדון של סימפלי קלאב עם הפייסבוק הכפלנו פי כמה את כמות חברי המועדון והמכירות בעסק".

בורדר ליין

יואב בילו- מנכ"ל

"בתוך פרק זמן של מספר חודשי עבודה משותפים עם הצוות של סימפלי, הצלחנו לבנות מערך שימור לקוחות לכל רשת החנויות שלנו.
המערך כולל אסטרטגיה מנחה ואחידה שהביאה לצמיחה של עשרות אחוזים בתוצאות"

UMI

רשת מוסכים מורשים בפריסה ארצית

לחברת UMI רשת מוסכים זיכיינים המונה עשרות מרכזי שירות. חברת סימפליקלאב נבחרה ע”י מחלקת השירות לבצע פעולות של הקמת מועדוני לקוחות במרכזים השונים.

התהליך מטפל בשתי בעיות עיקריות: בעיית שוק ההנחות ובעיית הקשר הרציף עם הלקוח.

SpaVilage

מלון ספא ויליג’ הינו אחד ממרכזי הספא הגדולים בארץ אשר בו מתקיימים מעל 5,000 טיפולים בשנה. המלון הינו חלק ממתחם חמת גדר הוותיק, ומטרתו לתת מענה ללקוחות המבקשים מוצר יוקרתי יותר.
חברת סימפלי קלאב נדרשה לתת מענה לכמות המבקרים הגדולה וכמו כן לבצע פעולות שיווק בכדי שהלקוחות יחזרו שוב ושוב.

Floralis

חברת פלורליס היא אחת מחברות הייבוא המובילות בתחום עיצוב האופנה לבית. לחברה שני סניפים המשרתים שני קהלי יעד עיקריים: קהל מקצועי (מעצבים פנים, חנויות ועוד) וקהל פרטי. זהו מצב מורכב וחברת סימפלי קלאב נדרשה לפתרון מיוחד המבדל כל קהל וקהל.

Dikla Kedem

מאז שנת 2000 מותג דקלה קדם הינו אחד המותגים המוכרים בתחום בגדי המעצבים. את מותג דקלה קדם ניתן למצוא במגוון חנויות מעצבים וכמו כן בחנות הדגל בת”א. למותג אוהדות רבות וחברת סימפלי קלאב מנהלת את מועדון הלקוחות בשלושת השנים האחרונות בהצלחה רבה.

עידן 2000

רשת עידן 2000 מונה למעלה מ-20 זכיינים בפריסה ארצית. חברת סימפלי קלאב נבחרה לנהל את מועדון הלקוחות JOY ולתת פתרון טכנולוגי ועסקי לסוגיה זו. מועדון הלקוחות של עידן 2000 כולל אפליקציית מועדון ייחודית שמעמידה את הרשת בקדמת הטכנולוגיה.

B.unique

שלומי ביסה- בעלים ומנכ"ל

"בזכות סימפלי קלאב יש לנו את היכולת לייצר מבצעים אישיים למגוון קבוצות של לקוחות. מאז שהתחלנו לעבוד על המערכות של סימפלי קלאב יש לנו את היכולת לעשות מבצעים חכמים ולשלוח דיוורים אישיים לכל פילוח במאגר הלקוחות של הרשת וע"י כך להבטיח שאנחנו תמיד נותנים לכל לקוח את המבצע המתאים לו בזמן הנכון ביותר".

/ 5.